Sosyal İkon
Copyright © 2015. Tüm hakları Metro Kağıt Ltd. Şti.e aittir. İzinsiz kullanılamaz.
Dün...
Metro kağıt ve matbaa, 1995 yılında 25 m2 lik bir alanda İstanbul Mecidiyeköy’de, matbaaların
perakende fantazi kağıt ve zarf tedarikçiliği ile başarı hikayesini yazmaya başladı. 2000 yılının ilk yarısında
250 m2 lik bir alanda kırtasiye ve Copy Center firmalarına da ebatlanmış kağıt, zarf ve ajans hizmetleri vermeye devam etti. 2006 yılına gelindiğinde, İstanbul Seyrantepe’de  550 m2 lik alanda fantezi kağıt ve zarfın yanı sıra Kuşe, 1.hamur ve Amerikan Bristol kağıtlarının toptan ve perakende satışlarına başladı. 2010 yılında, bir gestetner bir maşalı ve bir giyotin ile matbaa sektörüne adım attı.

Bugün…
Şirket Yönetimi tarafından alınan bir karar ile 2012 yılında Kalite Yönetim Sistemleri kapsamında sistem alt yapı çalışmalarına başlanmış ve 1.000 m2 lik alanda, 25 kişilik konusunda uzman kadrosu ile kurumsallaşma yönündeki hedeflerine doğru yol almaya devam etmektedir.

Metro Kağıt ve Matbaa, kurulduğu günden bugüne kadar yapmış olduğu ve yapacağı makine/teçhizat ve alt yapı yatırımları ile baskı öncesi grafik tasarım, tabaka ofset baskı ve baskı sonrası mücellit işlerini, kalite standartlarını en üst seviyede tutarak yapmaya devam edecektir.

Misyon
• 2012 yılında başlamış olduğu Kalite Yönetim Sistemleri alt yapı çalışmaları çerçevesinde insan
kaynakları yatırımı ve personel eğitimleri ile kalifikasyonlarını yükselterek kendi sektöründe farkındalık yaratmaya devam etmek...
• Oluşturulan kurumsal yapı ile iş ortaklarımıza ve çalışanlara fayda sağlarken, geliştirilen yeni
ürünler ile markalaşıp firmamızı geleceğe taşımak.

Vizyon
• 2015 yılında geliştirilen CSK markalı yeni ürünlerimiz ve ürün gamı yelpazesinin genişletilmesi ile yurt içi ve yurt dışı satış hedeflerini yakalayan ve kendi sektöründe farkındalık yaratmaya devam eden bir firma olmak.
• Kağıt sektöründe, müşterilerimize daha kaliteli ve uygun şartlarda hizmet veren ve tercih edilen
ithalatçı firmalardan biri olmak. 
• Gelişen teknoloji ile birlikte matbaa sektöründe yeniliklere ayak uydurmak ve yatırımlarını genişletip tercih edilen, güvenilir bir firma olmak.